Niet al het meubilair is hetzelfde natuurlijk, zo ook niet de horeca terrastafels. Veel van deze tafels zijn eigenlijk niet goed genoeg voor de functie dat ze vervullen. Want een buitentafel is niet per direct geschikt als terrastafel. Een terrastafel moet namelijk aan veel meer eisen voldoen. Zo moet deze een stuk steviger zijn, maar ook een stuk meer gedecoreerd. Een simpele standaard tafel voldoet tegenwoordig echt niet meer. Het is bij Super-Seat heel makkelijk om goedkoop een goed matchende set voor al jouw horeca meubilair te vinden. Zo kan jij zowel binnen als buiten mooi dezelfde soort stoelen krijgen. De buiten meubels zijn natuurlijk wel gemaakt voor het weer. Dus deze zijn altijd gecoat. Daarnaast kan je mooie tafels en stoelen vinden die perfect passen bij die zo speciale barkrukken die jij perse hebben wilt. Zo kan jij jouw hele horeca gelegenheid volledig voorzien van meubilair in een handomdraai.

horeca terrastafels

Hufterproof

Om een terrastafel hufterproof te maken moet hij bijna onvernietigbaar zijn. Het komt uiteindelijk natuurlijk altijd voor dat een tafel of stoel gesloopt wordt. Dit kan helaas nooit voorkomen worden. Daarom wordt er met hufterproof gestreefd naar zoveel mogelijk verstevigd. Het draait natuurlijk uiteindelijk om het uiterlijk van de tafels. Zo kan je namelijk kiezen uit vele soorten uiterlijken. Zo zijn er verschillende soorten coatings die op verschillende soorten hout lijken. Maar zo kan jij ook bepaalde soorten hout krijgen als je dat graag wilt. Bekijk nu jouw opties en ga voor echt goed meubilair voor bijvoorbeeld jouw kroeg, bar of restaurant.

Categorieën: Tip

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *