In de marketingwereld wordt er steeds meer gebruik gemaakt van online marketing. De online wereld is tegenwoordig al veel groter dan voorheen. Door online marketing in te zetten op je bedrijf behaal je tevens ook veel sneller de gewilde resultaten. Zoals je website optimaliseren, meer klanten binnen halen etc. In de online marketingwereld wordt jouw bedrijf ingezet om het uiteindelijk beter te maken. Dus door promotie te maken voor jouw bedrijf om meer klanten te werven. Bij online marketing wordt er gebruik gemaakt van een standaard model, online marketing mix. Om de perfecte online marketing mix toe te kunnen passen, moet je veel verstand hebben met wat je doet. 

online marketing door vrijdag online

Hoe verloopt het?

De perfecte online marketing mix is is een standaard model wat veel wordt toegepast in de wereld van de marketing. Elk bedrijf past dit model wel toe, of het nou voor eigen gebruik is of voor klanten. Bij de marketingmix wordt er gebruik gemaakt van de 4p’s, een meer uitgebreidere versie is de 6 p’s. Maar de 4p’s is meer compacter en zijn de belangrijkste. De 4 p’s staan voor product, prijs, plaats en promotie. Deze vier marketinginstrumenten vormen samen dus de marketingmix. Deze mix kan toegepast worden door elke organisatie, om een bedrijf beter te maken door middel van marketing. Bij de 6 p’s komen er nog twee marketinginstrumenten bij namelijk presentatie en personeel, deze instrumenten zijn ook essentieel. Maar zijn niet in elk bedrijf toepasbaar, daarom wordt het vaak geminderd naar vier of vijf.

Categorieën: Geen categorie

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *