Is jouw bedrijfspand bijna aan vervanging toe? Wil je gaan verhuizen en ben je de mogelijkheden al aan het bekijken? Dan raden we je aan om daar toch nog even mee te wachten. We hebben namelijk een product waarmee je extra vierkante meters kunt creëren in je bedrijfspand. Hierbij hebben we het over een tussenverdieping die je kunt plaatsen. Met zo’n tussenverdieping kun je het aantal vierkante meters zelfs verdubbelen, waardoor verhuizen mogelijk niet meer nodig is. Vraag jij jezelf nu af hoe zoiets werkt? Lees dan vooral eens verder.

Tussenverdieping

Zo werkt een tussenverdieping

Wanneer de zaken goed gaan kan het zo zijn dat je een nieuw bedrijfspand nodig hebt. Mogelijk wordt je huidige bedrijfspand te klein en worden er overal spullen geplaatst waardoor het nogal vol komt te staan. Echter kun je dit relatief goedkoop oplossen met een tussenverdieping. Zoals de naam al zegt, is dit een nieuwe verdieping die je kunt plaatsen. Dat zorgt er dus ook voor dat je aanzienlijk meer vierkante meters tot je beschikking krijgt. De vierkante meters worden namelijk verdubbeld. Wanneer het nu toch voorkomt dat je gaat verhuizen naar een nieuw pand, dan kun je deze verdieping weer meenemen. Je kunt er dus erg lang gebruik van maken. Wil je nu gaan oriënteren op zo’n verdieping? Kijk dan vooral bij kwalitatieve aanbieders. Deze kun je online vinden, waar je de recensies van voorgaande klanten ook kunt doornemen.

Tussenverdieping