Zoek jij een chique eiken vloer?

eiken vloer

Als jij je slaapkamer een boost wilt geven dan kan je er voor kiezen om een eiken vloer in je slaapkamer te leggen. Stel je voor dat je bent uitgekeken op de vloer die je op dit moment in je kamer hebt liggen en je wilt wat anders. Dan kan je er voor kiezen om een mooie chique vloer te leggen met dit soort soort. Dit soort materiaal wordt namelijk al eeuwen lang gezien als een chique soort hout. Dit komt door de vele positieve eigenschappen van dit materiaal wat al honderden jaren door mensen wordt erkend. Dit soort hout wordt niet alleen gebruikt voor vloeren maar ook voor draagconstructie van huizen. Omdat dit hout zo hard is kan het veel gewicht dragen en is het ook nog eens goed bestemd tegen een stootje. Als je er dus een vloer van laat leggen weet je dat deze tientallen jaren zal meegaan zonder dat de kwaliteit van het materiaal achteruit zal gaan. Ook word dit materiaal vaak gebruik voor meubels zoals kasten en tafels, om dezelfde redenen als hierboven genoemd. Je kunt er voor kiezen om dit soort vloeren in twee kleuren te laten leggen. 

eiken vloer

Verschillende kleuren

De twee meest voorkomende kleuren van dit materiaal zijn namelijk licht en donker. Vooral de Europese versie van deze boom heeft een lichte kleur die zich erkend door de nerven die recht de lengte van de boom volgen. Vaak wordt de donkere kleur in dit soort hout aangebracht door het hout te bewerken.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *